Розрахувати вартість таксі

[halio]

Як розрахувати вартість міжміського таксі

Для розрахунку ціни поїздки скористайтеся нашим калькулятором вартості.

Перше поле для заповнення – “Місце відправлення”. Потім вкажіть місто прибуття – поле “Адреса призначення”. Вартість таксі залежить від класу автомобіля. Чим вище авто за класом, тим вища ціна.

Легкові авто належать класу “економ”, “комфорт (стандарт)”, “бізнес”. Виберіть бажаний клас легкового авто для своєї поїздки між містами. Якщо ж кількість осіб більше 4-х, пропонуємо комфортні мінівени або мікроавтобуси.

У пункті дата, час – вкажіть, будь ласка, дату трансферу і час подачі машини. Тепер скористайтеся полем “Розрахунок поїздки”, щоб дізнатися орієнтовну вартість таксі. Уточнюйте вартість поїздки також у диспетчера або пишіть в Онлайн Чат.

Тарифи на таксі міжмісто

Ціна на міжміське таксі – це кількість кілометрів від точки відправлення до точки прибуття, помножена на тариф класу автомобіля. Тариф авто “економ” класу – 8 грн / км. Тариф авто “комфорт” класу – 9 грн / км. Тариф авто “бізнес” класу – 10-11 грн / км. Тарифи на мікроавтобуси (мінівени) складають 12 грн / км.

Замовити таксі

Міжміське таксі “WestUkrTaxi” пропонує вигідні тарифи на кожен клас авто, і як наслідок вигідну вартість таксі.

Щоб замовити таксі, потрібно:

  • зв’язався з диспетчером за вказаними номерами на сайті;
  • або написати інформацію про поїздку в Чаті;
  • або оформити Онлайн замовлення.

Найнижчі ціни у нас. Ми забезпечимо швидку подачу авто за вказаною адресою, в аеропорт, ж/д вокзал і доставимо в будь-яку точку України. За вашим бажанням водій зустріне вас з іменною табличкою біля виходу і допоможе з багажем.