Міжміське таксі

Подорожуйте дешево і комфортно разом з WestUkrTaxi

Кращі автомобілі за фіксованими цінами
Зустріч, очікування, погрузка багажу
цілодобове бронювання

Прийом замовлень з 8 до 23 год.
Попередні замовлення виконує цілодобово

Таксі міжмісто по Україні

Поїздка буде комфортною і безпечною, якщо замовити міжміське таксі в трансферній компанії WestUkrTaxi. Ви встигнете на важливий захід, ж / д вокзал і в аеропорт, незважаючи на завантаженість дорожнього трафіку. Вартість перевезення залежить від пройденого кілометражу і класу авто: всі супутні послуги ви отримаєте безкоштовно. Ми надамо всі умови, щоб ви приїхали відпочили і бадьорими.
«WestUkrTaxi» - перевірена роками компанія з бездоганним сервісом і великим автопарком. Ми підберемо автомобіль бажаної моделі, класу і місткості. Ви можете замовити таксі в інше місто, аеропорт або на вокзал з будь-яким наповненням: шкіряними кріслами, DVD, баром і ін.
Ваша поїздка буде приємною і швидкою:
1. Чистота. Після кожного трансферу таксі відправляється на мийку і чистку салону.
2. Оперативність. Короткий маршрут без пробок і ремонту доріг заощадять вам гроші і час.
3. Оплата. Є кілька способів готівкового і безготівкового розрахунку.
4. Комфорт. Замовивши дешеве міжміське таксі «економ», ви отримаєте надійну іномарку з усіма зручностями.
Вас зустрінуть з іменною табличкою, проведуть до машини, подбають про вашому багажі. Після приїзду водій перевірить салон і багажник: ваші речі не залишаться в авто.

Незалежність


Міжміське таксі дає можливість не залежати від графіків рейсового транспорту.

Досвід роботи в таксі міжмісто


Наша компанія міжміського таксі WestUkrTaxi працює на ринку пасажирських перевезень вже більше 9 років, тому ми оперативно реагуємо на зміни основних вимог в цій сфері, повністю задовольняючи всі побажання клієнтів, що замовляють у нас таксі між містами.

Пропозиції від WestUkrTaxi


Кожному ми готові запропонувати: - цілодобове надання авто в точно обумовлений час; - кілька варіантів оплати послуг (готівковий або безготівковий розрахунок); - оптимальний підбір маршруту з урахуванням завантаженості доріг в певний час доби; - безкоштовне очікування клієнта протягом години.

Великий вибір авто


У нашому автопарку очікують своє замовлення нові іномарки, не старше 2008 р Весь транспорт, від легкової машини до мінівена, проходить планове ТО. Досвідчені водії стежать за станом авто, заміну деталей проводять на партнерських СТО. За вами приїде надійний автомобіль з робочим кондиціонером, грубкою, колонками і магнітолою.

Ціни на міжміське таксі


Ми надаємо таксі за фіксованими цінами. Оплачується кілометраж маршруту, який проклала програма Google. Діє знижка 50% за зворотний трансфер в той же день.

ФОРМА ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ ТАКСІ

Для того щоб замовити міжнародне таксі Львів заповніть форму і наш представник з вами зв'яжеться і уточнить всі деталі поїздки
Надоїло заповнювати важку форму??
Напишіть нам на VIBER або WHATSAPP і мо швидко дамо відповідь на ваші запитання

  Всі авто "ВестУкрТаксі" можете переглянути в рубриці "Наші автомобілі"

  У нашому автопарку автомобілі різного класу комфорту і різного цінового діапазону. Виберіть кращий варіант для себе і подорожуйте з комфортом за адекватну ціну

  Легкові авто - Комфорт

  • Renault Logan

   Renault Logan забезпечує оптимальний комфорт водієві і всім пасажирам. Зручні передні і задні крісла, з можливістю регулювання. Пасажирам, що сидять ззаду, забезпечено зручність і багато місця для ніг.

   8 грн / км
   4 пасажирських місця.

  • Renault Megane

   Reno Megane забезпечує оптимальний комфорт водієві і всім пасажирам. Зручні передні і задні крісла, з можливістю регулювання. Пасажирам, що сидять ззаду, забезпечено зручність і багато місця для ніг.

   8 грн / км
   4 пасажирських місця.

  • Seat Ibiza

   Seat Ibiza забезпечує оптимальний комфорт водієві і всім пасажирам. Зручні передні і задні крісла, з можливістю регулювання. Пасажирам, що сидять ззаду, забезпечено зручність і багато місця для ніг.

   8 грн / км
   4 пасажирських місця.

  • Skoda Octavia А5

   Skoda Octavia А5 забезпечує оптимальний комфорт водієві і всім пасажирам. Зручні передні і задні крісла, з можливістю регулювання. Пасажирам, що сидять ззаду, забезпечено зручність і багато місця для ніг.

   8 грн / км
   4 пасажирських місця.

  • Skoda Octavia A5 Combi

   Skoda Octavia A5 Combi забезпечує оптимальний комфорт водієві і всім пасажирам. Зручні передні і задні крісла, з можливістю регулювання. Пасажирам, що сидять ззаду, забезпечено зручність і багато місця для ніг.

   8 грн / км
   4 пасажирських місця.

  • Mitsubishi Lancer

   Mitsubishi Lancer забезпечує оптимальний комфорт водієві і всім пасажирам. Зручні передні і задні крісла, з можливістю регулювання. Пасажирам, що сидять ззаду, забезпечено зручність і багато місця для ніг.

   8 грн / км
   4 пасажирських місця.

  • Ford Mondeo

   Ford Mondeo забезпечує оптимальний комфорт водієві і всім пасажирам. Зручні передні і задні крісла, з можливістю регулювання. Пасажирам, що сидять ззаду, забезпечено зручність і багато місця для ніг.

   8 грн / км
   4 пасажирських місця.

  • Fiat Doblo

   Fiat Doblo дарує відчуття комфорту в подорожі, завдяки сучасному обладнанню, м'якій підвісці і особливій звукоізоляції салону. Високий рівень безпеки пасажирів і багажу. Великий обсяг багажного відділення, 4 повноцінних посадкових місць з прекрасним оглядом.

   10 грн / км
   4 пасажирських місця.

  Легкові авто - Бізнес

  • Skoda Superb

   Skoda Superb забезпечує підвищений комфорт бізнес класу. Великі, незвичайно зручні передні крісла з широким діапазоном регулювання, яка дозволяє підігнати їх установку до статурі. Пасажирам, що сидять ззаду, забезпечено зручність і багато місця для ніг.

   9 грн / км
   4 пасажирських місця.

  • Toyota Camry

   Toyota Camry забезпечує підвищений комфорт бізнес класу. Великі, незвичайно зручні передні крісла з широким діапазоном регулювання, яка дозволяє підігнати їх установку до статурі. Пасажирам, що сидять ззаду, забезпечено зручність і багато місця для ніг.

   9 грн / км
   4 пасажирських місця.

  • Volkswagen B7

   Volkswagen B7 забезпечує підвищений комфорт бізнес класу. Великі, незвичайно зручні передні крісла з широким діапазоном регулювання, яка дозволяє підігнати їх установку до статурі. Пасажирам, що сидять ззаду, забезпечено зручність і багато місця для ніг.

   9 грн / км
   4 пасажирських місця.

  Мінівени

  • Mercedes Vito

   Mercedes Vito дарує відчуття безмежного комфорту в подорожі, завдяки сучасному обладнанню, м'якій підвісці і особливій звукоізоляції салону. Високий рівень безпеки пасажирів і багажу. Великий обсяг багажного відділення, 8 повноцінних посадкових місць з прекрасним оглядом.

   12 грн / км
   8 пасажирських місць.

  • Renault Trafic 11

   Renault Trafic 11 дарує відчуття безмежного комфорту в подорожі, завдяки сучасному обладнанню, м'якій підвісці і особливій звукоізоляції салону. Високий рівень безпеки пасажирів і багажу. Великий обсяг багажного відділення, 8 повноцінних посадкових місць з прекрасним оглядом

   12 грн / км
   8 пассажирских місць.

  • Opel Vivaro

   Mercedes Vito дарує відчуття безмежного комфорту в подорожі, завдяки сучасному обладнанню, м'якій підвісці і особливій звукоізоляції салону. Високий рівень безпеки пасажирів і багажу. Великий обсяг багажного відділення, 8 повноцінних посадкових місць з прекрасним оглядом.

   12 грн / км
   8 пасажирських місць.

  • Volkswagen T5

   Volkswagen T5 це чудовий баланс між універсальністю та комфортом. T5 пропонує не просто високу якість а і нові можливості! T5 дарує радість, радість від поїздки, радість стилю, радість від кожної деталі і характеру автомобіля.

   12 грн / км
   8 пасажирських місць.

  Мікроавтобуси

  • Mercedes Sprinter

   Mercedes Sprinter дарує відчуття безмежного комфорту в подорожі, завдяки сучасному обладнанню, м'якій підвісці і особливій звукоізоляції салону. Високий рівень безпеки пасажирів і багажу. Великий обсяг багажного відділення, 21 повноцінних посадкових місць з прекрасним оглядом.

   12 грн / км
   21 пасажирське місце