Таксі Львів Славське

Таксі Львів Славське

Міжміське таксі Львів – Славське, Славське – Львів

Бажаєте замовити таксі Львів Славське? Ми до ваших послуг. Пасажирські перевезення від Fast Taxi напрямку Львів Славське:

– безпечні, оскільки наші транспортні засоби мають відмінний технічний стан, а водії – професіонали зі стажем;
– економні за рахунок доступних цін. Тариф у нас фіксується за кілометр, що також дозволяє точно розрахувати вартість поїздки;
– своєчасні. Таксі подаються цілодобово, щоб клієнт міг потрапити зі Львова до Славського в найбільш зручний для нього час. Водій під’їде за вказаною адресою як рано вранці, так днем ​​або пізно вночі. Їх можна оплатити як готівкою, так і зробити безготівковий перерахунок на карту. 

Як вибрати автомобіль: Автопарк нашої компанії досить широкий. Щоб вибрати транспортний засіб для трансферу, необхідно в першу чергу врахувати кількість пасажирів. Для 1-4 чоловік ми рекомендуємо легкові автомобілі, 6-8 – мінівени. Також у нас є авто “економ”, “стандарт (комфорт)” і бізнес-класу.

Трансфер Львів Славське

Для замовлення таксі зі Львова до Славського, або назад (Таксі Славське – Львів) зв’яжіться з нашим диспетчером за вказаними номерами або пишіть нам в Онлайн-Чаті:

+38 (068) 010 97 79 — Viber, WhapsApp  

+38 (066) 764 29 43

Ціна виконання послуги (авто – комфорт класу) – 9 грн/ км;

Відстань становить  – 140 км;

Час на поїзду займе  – 2 часа;

Карта шляху таксі із Львова в Славське

Міжміське   таксі  Львів Славське

Міжмісто таксі Львів Славськ ✑ Таксі Львів Славськ ✑ Пассажирські перевезення з Львова в Славськ ✑ Трансфер Львів – Славськ ✑ WestUkrTaxi

Вы пользовались услугами нашего такси? Оставьте свой отзыв.