Таксі Львів Дніпро

Міжміське таксі Львів Дніпро

Послуга міжміського таксі Львів Дніпропетровськ від компанії “WestUkrTaxi” – відмінна можливість з одного обласного центру відправиться в інший, не менш цікавий. Щоб побачити всі визначні пам’ятки міста Дніпро могли не декілька чоловік, а невелика компанія, в нашому автопарку є комфортабельні мінівени для 6-8 пасажирів. Для 1-4 чоловік ми пропонуємо сучасні легкові авто різних класів:

• Єконом;

• Стандарт (Комфорт, преміум);

• Бізнес.

У чому наші переваги

Компанія міжміського трансфер таксі України – “WestUkrTaxi” не новачок на ринку пасажирських перевезень, тому ми чудово розуміємо потреби клієнта. У нас вигідні ціни за рахунок фіксованих тарифів, є можливість оплатити як готівкою, так і зробити безготівковий перерахунок на карту. Для замовлення же досить скористатися онлайн-чатом. І найголовніше – подача авто у нас цілодобова, за що не потрібно додатково доплачувати. Безкоштовні також у нас такі послуги:

• Очікування клієнта до 1-ї години;

• Зустріч з табличкою на вокзалі, в аеропорту;

• Погрузка багажа;

• Перевезення дитини в автокріслі.

Подробиці трансферу зі Львова в Дніпро

Для замовлення таксі Львів – Дніпро, або назад (Таксі Дніпро – Львів) зв’яжіться з нашим диспетчером за вказаними номерами або пишіть в Онлайн / Чаті:

+38 (068) 010 97 79 — Viber, WhapsApp  

+38 (066) 764 29 43

Ціна виконання послуги (трансфер – комфорт класу) – 9 грн / км. Повну вартість таксі Львів Дніпро уточнюйте у диспетчера. Пишіть в On-Line Чат

Відстань складає – близько 1000 км;

Час в дорозі – до 12-13 годин;

Карта трансферу зі Львова в Дніпро

Міжміське   таксі Львів Дніпро

Пасажирські перевезення Україна ✑ WestUkrTaxi

Вы пользовались услугами нашего такси? Оставьте свой отзыв.