Таксі Львів Тернопіль

Такси Львов Тернополь

Вернуться на:

Главная страница

Трансфер Львів – Тернопіль, Тернопіль – Львів

Якщо вам потрібно швидко і безпечно, а головне в будь-який час доби дістатися зі Львова до Тернополя, то послуги нашої компанії WestUkrTaxi стануть більш ніж актуальними. Ми пропонуємо пасажирські перевезення по Україні і не тільки на автомобілях з професійними водіями. Таксі Львів Тернопіль – одне з найпопулярніших пропозицій, адже в такій поїздці хочеться отримати максимум комфорту, а не втомитися в дорозі. З нашим автопарком – це цілком можливо. Ми маємо в наявності легкові автомобілі для подорожі 1-4 чоловік, мінівени – де поміщається 6-8 пасажирів а також мікроавтобуси до 20 місць.

Поїздка з дітьми з Львова до Тернополя

Наша компанія міжміського таксі піклуватися про безпеку трансферу незалежно від відстані перевезення. Технічний стан авто постійно перевіряється, щоб в дорозі не виникали небезпечні ситуації. Особливо ретельно увага приділяється пасажирам з дітьми – для цього передбачено використання автокрісел або бустерів. В автомобілі також є все необхідне для комфортного перевезення, зокрема системи кондиціонування, що особливо актуальні жарким літом. Тарифи у нас фіксовані, тому доплачувати за зручність не потрібно, від цього ціни і виходять такими вигідними.

Оцінка таксі зі Львова до Тернополя

Для замовлення таксі Львів – Тернопіль (таксі Тернопіль – Львів) зв’яжіться з нашим диспетчером за вказаними номерами:

+38 (068) 010 97 79 — Viber, WhapsApp  

+38 (066) 764 29 43

Ціна виконання таксі Львів – Тернопіль (авто – комфорт класу) – 9 грн / км;

Відстань складає – 135 км;

Час в дорозі близько – 2 годин;

Міжміське трансфер таксі Львів Тернопіль

Міжміське таксі Львів – Тернопіль ✑ Пасажирські перевезення Львів – Тернопіль ✑ Трансфер Львів – Тернопіль – WestUkrTaxi

Вы пользовались услугами нашего такси? Оставьте свой отзыв.