Таксі Львів Черкаси

Такси Львов Черкассы

Вернуться на:

Главная страница

Міжміське таксі Львів – Черкаси, Черкаси – Львів

Компанія WestUkrTaxi здійснює пасажирські перевезення (таксі) по всій території України, в тому числі з Львова до Черкас і назад – Таксі Черкаси Львів.

Одружитися в Черкасах? Чому б і ні, адже тут найкрасивіший ЗАГС в Україні, виконаний в стилі неоренесансу. А щоб свято запам’яталося і молодій парі, і їх близьким, варто скористатися послугою нашої компанії – Таксі Львів Черкаси. Для молодят ми пропонуємо презентабельні авто бізнес-класу: Toyota Camry, Honda Accord, Skoda Superb, Volkswagen B7. Всі водії професіонали зі стажем, тому безпека і оперативність – гарантовані. Для невеликої кількості гостей підійдуть наші не менше комфортабельні мінівени з кондиціонером і всіма зручностями всередині.

Не тільки весілля – Скористатися послугами пасажирських перевезень нашими сучасними авто можна і для ділової поїздки, зустрічі з бізнес партнерами або просто, щоб побачити це прекрасне місто. Крім бізнес-класу, в нашому автопарку є транспортні засоби економ і стандарт, ціни на які вигідні за рахунок фіксованих тарифів. Оплатити трансфер Львів Черкаси можна одним із зручних способів:

– готівкою водієві по приїзду;

– або розділивши суму навпіл (50% під час поїздки і 50% в кінці);

– безготівковим переказом грошей на банківську картку.

Оцінка таксі зі Львова до Черкас

Для замовлення таксі Львів – Черкаси (таксі Черкаси – Львів) зв’яжіться з нашим диспетчером за вказаними номерами:

+38 (068) 010 97 79 — Viber, WhapsApp  

+38 (066) 764 29 43

Ціна виконання трансферу Львів – Черкаси (авто – комфорт класу) – 9 грн / км;

Відстань складає – 727 км;

Час в дорозі займе – 8 годин;

Міжміське трансфер таксі Львів Черкаси

Міжміське таксі Львів – Черкаси ✑ Таксі Львів Черкаси ✑ Пасажирські перевезення Львів – Черкаси ✑ Трансфер Львів – Черкаси – WestUkrTaxi

Вы пользовались услугами нашего такси? Оставьте свой отзыв.