Таксі Львів Яремче

Такси Львов Яремче

Вернуться на:

Главная страница

Трансфер Львів – Яремче, Яремче – Львів

Багато туристів зі Львова зупиняються в цьому прекрасному місті, адже за 40 кілометрів звідси знаходиться найбільший гірськолижний курорт України – Буковель. Та й саме місто Яремче (Яремча) також може похвалитися своїми чудовими місцями – водоспади, круті скелі, вікові ліси, відкриті пішохідні маршрути будь-якої складності, постійно діючий ярмарок.

Наша компанія надає послугу – Таксі Львів Яремче, і зворотному напрямку – Таксі Яремче Львів. Авто – будь-якого класу комфорту, на будь-яку кількість пасажирів – легкові (1-4 місць), мінівени (1-8 місць). Подача транспорту в будь-який час дня чи ночі, за зручним для вас адресою (жд Вокзал, Аеропорт …)

Важливо ще й те, що водії наших таксі мають стаж не менше 5 років, тому поїздка з ними безпечна і комфортна. Також при необхідності вони можуть зустріти пасажира з табличкою абсолютно безкоштовно, якщо клієнт прилетить для трансферу в Яремче в Львівський аеропорт.

Оцінка таксі зі Львова в Яремче

Для замовлення таксі Львів – Яремче (таксі Яремче – Львів) зв’яжіться з нашим диспетчером за вказаними номерами:

+38 (068) 010 97 79 — Viber, WhapsApp  

+38 (066) 764 29 43

Ціна виконання трансферу (авто – комфорт класу) – 9 грн / км;

Відстань складає – 195 км;

Час в дорозі займе – 3 години;

Схема шляху таксі з Львова в Яремче

Міжміське трансфер таксі Львів Яремче

Міжміське таксі Львів – Яремче ✑ трансфер львів яремче ✑ Пасажирські перевезення Львів – Яремче ✑ Трансфер Львів – Яремче – WestUkrTaxi

Вы пользовались услугами нашего такси? Оставьте свой отзыв.