Таксі Львів Трускавець

Такси Львов Трускавец

Міжміське таксі Львів – Трускавець (і назад)

Служба таксі – “Westukrtaxi” – надає широкий спектр послуг міжміського таксі, в тому числі Таксі Львів Трускавець, і в зворотному напрямку – Таксі Трускавець Львів – за вигідними, фіксованими цінами, зі зручним способом оплати – готівкою водієві по прибуттю на місце призначення або передоплатою на банківську картку.

Замовлення трансфер таксі Львів Трускавець передбачає не тільки вибір способу оплати, а й транспортного засобу. У нашому автопарку все авто у відмінному технічному стані, адже ми за цим ретельно стежимо. Вибираючи будь-який варіант, можна бути впевненим – він безпечний, надійний і комфортний, а ціна на нього фіксована. Враховувати варто лише два критерії: кількість пасажирів (1-4 – легкові авто, 6-8 – мінівени), а також клас транспортного засобу (економ, стандарт, бізнес).

Оцінка таксі зі Львова до Трускавця

Для замовлення таксі Львів – Трускавець (таксі Трускавець – Львів) зателефонуйте нашому диспетчеру за вказаними номерами:

+38 (068) 010 97 79 — Viber, WhapsApp  

+38 (066) 764 29 43

Ціна виконання трансферу Львів – Трускавець (авто – комфорт класу) – 9 грн / км.

Відстань між містами Львів та Трускавець – 94 км.

Час в дорозі – 1.30 – 2 ч.

Міжміське трансфер таксі Львів Трускавець

Таксі Львів Трускавець, Таксі Трускавець Львів, Таксі Львів Трускавець, Таксі Трускавець Львів – Міжміське таксі в курортне містечко Трускавець

Вы пользовались услугами нашего такси? Оставьте свой отзыв.